ششمین دوره اردوی فرهنگی تفریحی راه رضوان، از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۹ تا ۹۸/۰۵/۰۳ با حضور بيش از ۳۰۰ نفر از طلاب و روحانيون اهل سنت سراسر كشور در مشهد مقدس، برگزار گردید.

در این اردوی فرهنگی تفریحی، شرکت کنندگان، از موزه و کتابخانه حرم مطهر، آرامگاه فردوسی، بنای هارونیه و اماکن تفریحی از قبیل بوستان مینیاتوری و مجموعه آبی موج های خروشان بازدید به عمل آوردند.

از دیگر برنامه های این اردو، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی، کارگاه های مختلف آموزشی و … بود.

مراسم اختتاميه این اردو، روز سوم مرداد ماه در دفتر نمایندگی ولی فقیه خراسان برگزار شد. در این مراسم، شرکت کنندگان علاوه بر دیدار با آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان، از رهنمودهای ایشان بهره بردند. در پایان این مراسم، به برگزيدگان مسابقات ورزشي و فرهنگی جوایزی اهداء گردید.

خاطرنشان می گردد کاروان استان فارس که متشکل از روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس بود در مسیر عزیمت به مشهد مقدس و همچنین مسیر بازگشت، به ترتیب از شهرهای ساری، گرگان، ابیانه و اصفهان بازدید به عمل آورند.

image_pdfimage_print