مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدرسه علوم دینی اهل سنت عمادده برگزار گردید.

در این مراسم که با همکاری معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس و مجتمع علوم دینی اهل سنت عمادده برگزار شد، سیدعدنان حسینی امام جمعه روستای کال و جمعی از طلاب، مدرسین و روحانیون حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، آیاتی چند از کلام الله مجید، قرائت و سرود ملی جمهوری اسلامی پخش گردید. سپس شیخ عثمان محمدی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اشاره به آیات و روایات مختلف، امنیت جامعه را از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد.

در ادامه، سید عدنان حسینی امام جمعه روستای کال، با تبریک این ایام فرخنده از دست اندرکاران برگزاری این برنامه تشکر کرد. امام جمعه کال، با مقایسه وضعیت ایران، قبل و بعد از انقلاب، به برخی از این دستاوردها اشاره کرد و افزود: باید قدر این نعمت ها را بدانیم و خداوند متعال را شاکر باشیم.

حجت الاسلام و المسلیمن حسین نعمتی از دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس، سخنران بعدی این مراسم بود. ایشان نیز ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی،‌ به زمینه های فراهم شدن انقلاب اسلامی ایران پرداخت. حجت الاسلام نعمتی در بخش دیگری از سخنان خود، به آفاتی که ممکن است به نهضت اسلامی آسیب بزند اشاره کرد و افزود: رخنه افکار بیگانه، تجددگرایی افراطی، ابهام طرحهای آینده و … از جمله این آفات است.

پخش کلیپ، اجرای سرود و اهداء جوایز به نفرات برتر مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه مبارک فجر، پایان بخش این مراسم بود.

image_pdfimage_print