به گزارش «دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس»، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، دیداری با جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده شهدای اهل سنت گله دار صورت گرفت.

در این دیدار، شیخ منصور حسینی مدیر مجتمع علوم دینی گله دار، شیخ هاشم صدیقی معاون قرآنی مجتمع علوم دینی گله دار، حجت الاسلام و المسلمین حسین نعمتی سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت لارستان، رسول طهمورث پور معاون فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، محسن بهرامی کارشناس فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس حضور داشتند.
در این مراسم، از خانواده معظم شهدای اهل سنت گله دار، شهید عبدالحسین خمیسی، شهید حسین ناصری، شهید یونس شیخی و همچنین از جانبازان و ایثارگران اهل سنت گله دار حاج بهرام هادی و حاج عبدالقادر نوری ، هر یک به طور جداگانه دیدار به عمل آمد.

امنیتی که در کشور وجود دارد، ثمره خون شهداست.
در حاشیه این مراسم، شیخ هاشم صدیقی گفت: باید شهدا را بشناسیم چون آن ها نقش و جایگاه مهمی در تداوم و اقتدار نظام جمهوری اسلامی داشته اند؛ به عنوان نمونه، احساس امنیتی که در قلوب ملت ایران وجود دارد ارمغان مقاومت و حراست از مرزهای کشورمان است و بار دیگر نیز اعلام میداریم همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم.
وی خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز در کشورمان حاکم است ثمره خون شهدایی است که از جان، مال و زندگی شان گذشتند تا ما به آسایش و آرامش برسیم پس باید به آنها ادای دین کنیم و ادامه دهنده ی راه پاک شهدا باشیم.

مراقب توطئه های دشمن باشیم
معاون قرآنی مجتمع علوم دینی گله دار تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران موهبتی الهی است؛ بنابراین، همیشه و همه جا باید مواظب توطئه ها و نیرنگ های دشمنان شرق و غرب باشیم و با تمام توان و قدرت، از کشورمان نهایت حفاظت را داشته باشیم.
شیخ هاشم صدیقی در ادامه اظهار کرد: ترامپ با طرح «معامله قرن» می خواهد توطئه دیگری را علیه جهان اسلام آغاز کند؛ بر همه مسلمانان واجب است در مقابل این طرح ننگین و شیطانی بایستند و مقابله کنند.

image_pdfimage_print