سید عدنان حسینی در گفت و گو با «دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس» در مورد طرح صلح ترامپ گفت: «معامله قرن» هیچ گونه شباهتی به معامله ندارد بلکه دزدی و خیانتی آشکار و جرمی در حق مردم فلسطین است.

در طرح «معامله قرن»، حق مردم فلسطین نادیده گرفته شده است
وی افزود: این طرح از جمله جنایاتی بود که آمریکا با کمک رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم فلسطین و پس از آن در حق کل مسلمانان جهان روا داشته و حق مسلم فلسطینیان را در آن نادیده گرفته است و آن ها را از تمام امتیازات زندگی ای که هر انسانی می تواند داشته باشد محروم کرده است

ین طرح، باعث وحدت و یکپارچگی مسلمانان شد

امام جمعه اهل سنت روستای کال شهرستان لامرد خاطرنشان کرد: این جنایت از دیدگاه مسلمانان ناپسند و قبیح است اما خیری نیز در آن نهفته است که وحدت، یکپارچگی و یک صدایی همه مسلمانان علیه جنایتکاران اعم از آمریکا، اسرائیل و سایر دول حامی آن ها چه در منطقه و چه در خارج از منطقه را نشان می دهد.

سید عدنان حسینی اضافه کرد: حتی خود آمریکایی ها و برخی از چهره های سرشناس در آمریکا و انگلیس این معامله را جنایت، تلقی و آن را محکوم کرده اند و گفته اند این طرح، معامله نبوده است چون رضایتی در طرف مقابل وجود نداشته و در واقع، جنایت صورت گرفته است.وی تصریح کرد: امیدوارم که خداوند این موضوع را آخرین فتنه غرب قرار دهد و مسلمانان بتوانند در برابر این فتنه ید واحد شوند، علیه اسرائیل و آمریکا که موسس این رژیم است ایستادگی کنند و آن ها را از بین ببرند.

ضرورت شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
امام جمعه اهل سنت روستای کال با گرامی داشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و همزمانی آن با چهلم سردار سلیمانی گفت: از روزی که این انقلاب به همت امام راحل، خون شهدا و لطف خدا به ثمر نشست و امروز چهل و یکمین سالروز آن را جشن می گیریم، در این برهه از زمان و در این پیچ سخت تاریخی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اهمیت بسیاری دارد.
سید عدنان حسینی افزود: تمام جنایتکاران بیش از پیش برای اینکه روند رو به رشد این انقلاب را متوقف کنند از تمام ترفندهایی که می توانسته اند استفاده کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: دنیای غرب از ابتدای انقلاب تا توانسته اند با ترور شخصیت های بزرگ انقلاب، به راه انداختن جنگ تحمیلی، جنگ نرم، فتنه، نفوذ، تحریم و تشدید آن، علیه این انقلاب فعالیت کرده اند اما امروز دیگر چیزی در چنته شان نمانده تا ظلم و فشار را بر ملت ایران روا بدارند و روند رو به رشد انقلاب را متوقف کنند.
امام جمعه اهل سنت روستای کال شهرستان لامرد اظهار کرد: در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی لازم است که همه مردم و ادیان مختلف ید واحد شوند و با شکوهمند قرار دادن راهپیمایی امسال و حضور گسترده در مراسم های دهه مبارک فجر خاری در چشم و دیدگان بدخواهان نظام باشند.
سید عدنان حسینی تصریح کرد: در این ایام پر خیر و برکت پیروزی انقلاب با تمام وجود از آرمان ها و اعتقادات اسلامی دفاع کنیم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری که پرچم دار این انقلاب هستند باشیم تا این انقلاب به سر حد مطلوب برسد و همه دشمنان و بدخواهان به زانو در بیایند و تسلیم قدرت این نظام با عظمت، باهیبت و باقدرت شوند.

image_pdfimage_print