شیخ عبدالواحد خواجوی در گفت و گو با «دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس» با تبریک دهه فجر به ملت ایران، آزادگان جهان و مقام معظم رهبری گفت: خداوند این توفیق را به ما بدهد تا در راستای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

همه وظیفه داریم که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم
وی با گرامیداشت ۲۲ بهمن اظهار کرد: همه ما اعم از شیعه، سنی و سایر ادیانی که در ایران زندگی می کنند وظیفه داریم که در این راهپیمایی بسیار عظیم، مهم و تاریخی ۲۲ بهمن شرکت و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنیم تا خاری در چشم دشمنان اسلام، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد که ما هیچ گاه از راهی که در پیش گرفته ایم عقب نشینی نخواهیم کرد.
امام جمعه اهل سنت شیراز تصریح کرد: بر ما واجب است که از نظام و انقلاب اعلام حمایت کنیم و نه تنها در راهپیمایی ۲۲ بهمن بلکه در روز انتخابات نیز همه با هم به پای صندوق های رای برویم و به اشخاصی که اصلح هستند و می توانند برای اسلام، انقلاب و مردم خدمتی کنند رای دهیم.

هدف از «معامله قرن» به رسمیت شناختن اسرائیل است
شیخ عبدالواحد خواجوی در مورد طرح صلح ترامپ یا به اصطلاح «معامله قرن» گفت: انسان دیوانه ای همچون ترامپ طرح ظالمانه ای پیشنهاد  و در آن قسمت بزرگی از سرزمین فلسطین را در اختیار اسرائیل قرار داده است و در واقع، از این طریق می خواهد بین فلسطینی ها و اسرائیلی ها صلح و آشتی به وجود آورد تا اسرائیل به رسمیت شناخته شود.
وی با محکوم کردن این طرح اظهار کرد: این پیشنهاد، حمایتی از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی است که همه مردم فلسطین را بی خانمان کرده است. بنابراین، جهان اسلام، سران و شخصیت های بسیاری از کشورها و آزادی خواهان جهان این طرح را نپذیرفته و محکوم کرده اند.
امام جمعه اهل سنت شیراز تصریح کرد: خداوند از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین حمایت خواهد کرد و وعده ی خداوند متعال نیز حتما محقق می شود و همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اند این طرح قبل از مرگ ترامپ می میرد و از بین می رود و ان شاا… مسلمانان به مسجدالاقصی می روند، نماز می خوانند و این سرزمین هم به آغوش مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین باز خواهد گشت.

image_pdfimage_print