شیخ هاشم صدیقی در گفت و گو با «دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس» با اشاره به موضوع فلسطین گفت: هدف یهود و غیر مسلمان همیشه دشمنی، کدورت، بدبختی، ذلت و خواری بوده و در پی این هستند که بتوانند به بهانه های مختلف، به بهانه صلح و برادری وارد شوند و باز هم لطمه ی خودشان را بزنند و اینجاست که هوشیاری ما را می طلبد.

دشمن به بهانه صلح و دوستی می خواهد به ما ضربه بزند
وی اضافه کرد: باید با هوشیاری و هم فکری یکدیگر، دشمن دیرینه خود را بار دیگر بشناسیم و توجه داشته باشیم که هیچ گاه زیر بار زور و ظلم نرویم؛ همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز تاکیدات بسیاری دارند که هیچ گاه دشمنان با ما دوست نخواهند شد و آن ها از طریق دوستی می خواهند به ما ضربه وارد کنند. بنابراین، با بصیرت و آگاهی ای که از جانب رهبر معظم انقلاب به ما رسیده باید هوشیاری مان را حفظ کنیم و با کمک و یاری یکدیگر بتوانیم بار دیگر ایران اسلامی را بیش از پیش قوی تر کنیم.

ضرورت حفظ وحدت
خطیب نماز جمعه منطقه گله دار در مورد هدف از «معامله قرن» گفت: این طرح، به ظاهر، طرح دوستی و حامی مظلومان است اما در واقع طرح صحیحی نیست و ما مسلمانان باید با درایت و آگاهی بیشتر بتوانیم وحدت خود را حفظ کنیم.
شیخ صدیقی افزود: به وحدت کلمه توجه بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم با همفکری یکدیگر مسیری را پیدا کنیم که خدایی باشد چون هیچ وقت، آن ها دوست ما نخواهند بود.

کشورهای عربی منطقه، هنوز هم مستعمره انگلیس و آمریکا هستند
وی تصریح کرد: صهیونیست کارهای خودش را در خاورمیانه انجام می دهد و به بهانه حمایت از کشورهای اسلامی به ما می فهماند که شما هم باید متوجه باشید؛ اما ایران اسلامی هرگز زیر بار نرفته و این طرح را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.
معاون امور قرآنی مجتمع علوم دینی اهل سنت گله دار با اشاره به موضع گیری کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در قبال مسئله فلسطین اظهار کرد: امتیازاتی که ما داریم آن ها ندارند؛ از جمله اینکه رهبر معظم انقلاب، با بصیرتی که دارند، دشمن را خوب شناخته اند اما کشورهای عربی به چنین شناختی نرسیده اند و هنوز هم مستعمره انگلیس و آمریکا هستند و بنابر کلام رهبری این ها گاو شیردهی هستند که آمریکا و انگلیس از آن ها استفاده می کنند، مال شان را به یغما و غارت برده اند اما متوجه نیستند که اینها، دشمن اسلام و کشورهای مسلمان هستند.

۲۲ بهمن امسال، مردم بار دیگر به صحنه خواهند آمد
شیخ هاشم صدیقی در مورد اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: با توجه به مشکلات موجود مانند وضعیت اقتصادی، برخی از دشمنان می خواهند ۲۲ بهمن، رنگ و لعاب آنچنانی همچون سال های گذشته نداشته باشد اما با عنایت به مصادف شدن ۲۲ بهمن با چهلمین روز از شهادت سردار سلیمانی، مردم به صحنه خواهند آمد و بار دیگر با مشت گره کرده خود بر دهان اسرائیل و آمریکا خواهند زد و ثابت می کنند ما کسانی هستیم که همیشه با رهبری و در کنار ایشان بوده و هستیم.
سردار سلیمانی، افتخار جهان اسلام بود
وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی از افتخارات جهان اسلام و به ویژه ایران است تصریح کرد: با هوشیاری رهبری و در جهت دفاع از مظلومان، شخصی انتخاب شد که توانست در کشورهای خاورمیانه نقشی اساسی داشته باشد و ثابت کند که اسلام حد و مرزی ندارد.

image_pdfimage_print