امام جمعه اهل سنت روستای باغ لارستان مطرح کرد:
عظمت و امنیت امروز را مدیون قیام امام و مردم در بهمن ۵۷ هستیم/ هدف از معامله قرن، امتیاز دادن به اسرائیلی هاست.

شیخ هدایت ا… رحمانی در گفت و گو با «دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس» با تبریک دهه فجر گفت: دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ کشورمان است که گذشته را از آینده جدا کرد.
وی افزود: با آمدن دهه فجر، خاطره ی امامِ شهدا بیش از همیشه در بهمن ماه مشهود و ملموس است. در حقیقت، این موضوع نشان دهنده زنده بودن یاد امام و جا گرفتن روح ایشان در قلوب آحاد مردم ایران است.

دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد.
امام جمعه اهل سنت روستای باغ لارستان با گرامی داشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۲۲ بهمن، حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح است که نقش بزرگی در سرنوشت ملت و کشور ایران داشته است.
شیخ رحمانی تصریح کرد: امروزه، دشمنان سعی می کنند انقلاب و خاطره های آن روز را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد.
وی افزود: دهه فجر، تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار است. اگر قیام مردم و مدیریت امام شهدا و دیدگاه و بصیرت امام در روزهای اول انقلاب نبود هرگز تحول و رفاه امروز را نداشتیم و هیچ امیدی وجود نداشت که بتوانیم در امنیت کامل با این همه اقتدار در دنیا زندگی کنیم.

عظمت و امنیت امروز را مدیون قیام امام و مردم در بهمن ۵۷ هستیم
امام جمعه اهل سنت روستای باغ خاطرنشان کرد: اگر امروز، این همه اقتدار، امنیت، شوکت و عظمت از ایران در دنیا مشاهده می کنیم قطعا جرقه آن را امام زد. به عبارت دیگر، اگر امام در بهمن ماه ۵۷ این قیام را رهبری و مدیریت نکرده بود، قطعا سلطه ی جهنمی و تحقیرآمیز آمریکا و غرب بر سر این ملت هنوز باقی بود.

هدف از معامله قرن، امتیاز دادن به اسرائیلی هاست.
شیخ هدایت ا… رحمانی در مورد طرح «معامله قرن» اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا طرح «معامله قرن» را که به ابتکار جرج کوشنر مشاور ارشد آمریکا تدوین شده پیشنهاد می دهد که در واقع همان پیشنهاد صلح بین اسرائیل غاصب و فلسطینی هاست و به منظور حل و فصل و منازعه دو طرف مطرح شده است.
وی اضافه کرد: پشت پرده این طرح چیزی نیست جز امتیاز دادن به اسرائیلی های غاصب و تجاوز گر. در واقع، این طرح فقط می خواهد امتیاز را از فلسطینی های مظلوم بگیرد و روز به روز پنجه های اسرائیل غاصب را تیزتر و قوی تر کند.
امام جمعه اهل سنت روستای باغ خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح نامیمون، ناعادلانه و متجاوزانه، اسرائیل در ازای دریافت امتیازهای فراتر از تعهدات قبلی سازمان آزادی بخش فلسطین و قطعنامه های شورای امنیت، می خواهد بخش هایی از مناطق اشغالی را به خاک خود اضافه و الحاق کند.

طرح «معامله قرن»، تجاوزی آشکار است.
شیخ رحمانی تصریح کرد: محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان و بسیاری از مقامات فلسطین و کشورهای اسلامی نه تنها این طرح را نپذیرفته بلکه به شدت محکوم نیز کرده اند چون تجاوزی آشکار است.

آنها با این طرح می خواهند قدرت جنبش های جهادی را در فلسطین کاهش دهند.
وی اظهار کرد: از جمله نکات برجسته و اشکال بارز طرح «معامله قرن»، ممنوعیت داشتن ارتشی برای فلسطین است یعنی این طرح را مطرح کرده اند تا دست و بال جنبش های جهادی را در فلسطین ببندند تا هیچ گونه مبارزه ای آنجا شکل نگیرد.
امام جمعه اهل سنت روستای باغ لارستان خاطرنشان کرد: در این طرح به صراحت اعلام شده که دولت فلسطین نباید یک ارتش ملی و آزادی خواه داشته باشد و معلوم است که همه مسلمانان و دنیای اسلام با این طرح مخالفت خواهند کرد.

image_pdfimage_print