به گزارش معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، محفل انس با قرآن کریم سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه، در مسجد جامع روستای کرمستج از توابع لارستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم شیخ عبدالرحمن اکبری از روحانیون و مدرسین اهل سنت، به بیان فعالیت های فرهنگی و قرآنی مساجد این روستا در ایام سال پرداخت. در ادامه این مراسم معنوی که با استقبال خوب مردم همراه بود، آیات قرآن کریم توسط چند نفر از قاریان این روستا تلاوت گردید.

پس از قرائت قرآن کریم، حجت الاسلام و المسلمین نعمتی ضمن معرفی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت با اشاره به اجرای برنامه های متعدد فرهنگی توسط این دفتر افزود: برگزاری کارگاه ها و دوره های تخصصی قرآن و اجرای مسابقات قرآن کریم در سطوح مختلف، از فعالیتهای شاخص دفتر به شمار می رود.

اجرای تواشیح، بیان داستان های پندآموز، برگزاری مسابقه اطلاعات قرآنی ویژه نوجوانان و اهداء جوایز به آنها، از دیگر برنامه های این محفل قرآنی بود.

در پایان خاطر نشان می گردد این مراسم معنوی به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، روحانیون و مردم متدین روستای کرمستج برگزار شد.

image_pdfimage_print